Код на продуктот: vitrina rio v1
Достапност: На залиха
8.990,00 ден.

Димензија ( ширина, висина. должина) 60х194х35 см

Боја  крем-сјај


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.