Код на продуктот: faro2020
Достапност: На залиха
32.990,00 ден.

Достапни опции

Димензии за простор за душек кои се изработуваат 

200 х140  

200 х160 

200 х 180


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.