Код на продуктот: lezajatos
Достапност: На залиха
15.990,00 ден.

Достапни опции

Димензии за простор за душек кои се изработуваат 

200 х140  

200 х160 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.