Код на продуктот: trosedsantiago
Достапност: На залиха
21.490,00 ден.

Димензија 220х110х105 см


*Моделот има механизам за спуштање

* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.