Код на продуктот: trosednova
Достапност: На залиха
13.940,00 ден. 15.490,00 ден.

Димензија 190х90х85 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.