Код на продуктот: dvosednova
Достапност: На залиха
12.490,00 ден.

Димензија 160х90х85 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.