Код на продуктот: dvosedmeriva
Достапност: На залиха
13.990,00 ден.

Димензија  160х100х88 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.