Код на продуктот: 2302000401
Достапност: На залиха
7.320,00 ден.

Продукт: 2302000401

Дајте му доза на удобност на Вашиот дом. Сега го имаме вистинското парче за релаксација - екстремно софистицирано со беспрекорен дизајн.

Димензија 72х78х92  см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.