Код на продуктот: 1877072201
Достапност: На залиха
59.990,00 ден.

Продукт: 1877072201

Модерна софа во темно зелена боја со 4 перници со едноставни и класични линии.

Изработена од високо-квалитетни материјали Ви нуди беспрекорен комфор.

Димензија 300 см должина


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.