Код на продуктот: 0075000101
Достапност: На залиха
3.490,00 ден.

Модел  0075000101


Доколку сте љубител на неконвенционалниот начин на уредување- го имаме вистинскиот избор за Вас!

Добијте 2 во 1 - модерен мебел и практичен мебел!


Димензија 50х46х35 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

*Купените производи ќе бидат  доставени во рок од 1 месец од нарачката


Повеќе детали за производот на официјалната страна на XXXL Lesnina