Код на продуктот: 1877049901
Достапност: На залиха
30.609,00 ден.

Продукт: 1877049901

Димензија 155х92х47х86 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.