Код на продуктот: 2230001007
Достапност: На залиха
43.850,00 ден.

Продукт: 2230001007

Димензија 167х79х86см

Материјал Текстил


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.