Код на продуктот: 1491000903
Достапност: На залиха
18.197,00 ден.

Продукт: 1491000903

Димензија 158х93х89 см

Материјал Текстил


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.