Код на продуктот: Kanela Dream
Достапност: На залиха
7.950,00 ден.

Достапни опции

Душекот Канела Дрим  е составен од еластична PU пена која овозможува вашето тело ортопедски да се прилагоди на душекот.
Овој душек е збогатен со 4 см мемори пена која е збогатена со канела. 
Cashmere навлаката за душек е најмека и најлуксузна навлака што може да се најде во светот.
Кашмирот е чист еколошки производ и е наменет за сите типови кожа и заштитува од појава на било каков вид алергии.
Оваа ткаенина во спој со канелата овозможува удобност и телесна температура која е неопходна за здрав сон. 

Висина на душек:  23 см

Состав:
Polyflex Kovaform пена
Антиалергиски силиконизирани влакна
Мемори пена
Полиуретанска пена зачинета со канела
Обвивка од кашмир платно

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти