Код на продуктот: klub masa tena
Достапност: На залиха
8.990,00 ден.

Димензија 

90 х36 х 90 см


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.