Код на продуктот: kujna standard
Достапност: На залиха
15.990,00 ден.

Кујната може да се набави во две бои: снежен храст и сонома

Ширина (см):

200

Длабочина (см):

60

Висина (см):

216

Дебелина на работна плоча:

28 мм

Длабочина без работната плола:

45 см

Материјал на фронтот:

Иверка

Материјал на корпусот:

Иверка

Кант трака:

Kорпус – ABS 0,5 мм, Фронт – ABS 1 мм

Додаток:

Висина на висечките елементи – 66 см


*Со моделот не следува садопер


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.