Код на продуктот: Kompjutersko biro happy
Достапност: На залиха
2.290,00 ден.

Производот може да се набави во неколку бои:

бела боја, тобако, снежен храст, сонома


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.