Код на продуктот: kompjutersko biro ana 3f
Достапност: На залиха
6.490,00 ден.

Производот може да се набави во неколку бои:

бела боја, тобако, снежен храст, сонома


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.