Код на продуктот: Pernica Coolmax
Достапност: На залиха
349,00 ден. 499,00 ден.

Мека, слободна циркулација на воздух, подеслива по висина, отвор со патент, се пере и лесно се одржува.

- Ткаенина : 57 жица/см 2,50% памук ,50% полиестер

- Полнило : СОФТРОЛ снегулки 100% полиестер


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.