Код на продуктот: pernica 3d
Достапност: На залиха
299,00 ден. 399,00 ден.

Мека, слободна циркулација на воздух, подеслива по висина ,отвор со патент, се пере и лесно се одржува

- Ткаенина : 57 жица/cm 2,50% памук ,50% полиестер

- Полнило : СОФТРОЛ снегулки 100% полиестер 

- Димензија :  50х70 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.

Ознаки: перница, спална,