Код на продуктот: apolon tobako
Достапност: На залиха
4.200,00 ден.

Димензија ( ш,д,в)

50 х 37 х 209 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.