Код на продуктот: atina a1
Достапност: На залиха
6.590,00 ден.

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели: сонома- крем сјај, орев-тобако сјај

Димензија 50х37х209 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.