Код на продуктот: PA 1
Достапност: На залиха
7.000,00 ден.

Димензија ( ш,д,в)

50 х 37 х 209 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.