Код на продуктот: PA5 MDF
Достапност: На залиха
3.050,00 ден.

*Избор на повеќе бои : сонома-крем сјај , тобако-бел сјај


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.