Код на продуктот: PA4 MDF
Достапност: На залиха
1.990,00 ден.

*Избор на повеќе бои : крем-сјај, тобако


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.