Код на продуктот: fotelja santiago
Достапност: На залиха
10.490,00 ден.

Димензија

106х96х105 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.