Код на продуктот: Fotelja Maki
Достапност: На залиха
9.990,00 ден.

Димензија ( должина, ширина, висина )

92 х 99 х 100 см


*Достапна боја на моделот - Достапност само од приложеното на фотографија


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.