Код на продуктот: 3 MDF krem sjaj
Достапност: На залиха
7.990,00 ден.


Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:

  • крем сјај
  • тобако бел сјај

Димензија ( ширина, висина, должина)

112,5  х 37  х 95  см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.