Код на продуктот: komoda roma 150
Достапност: На залиха
7.890,00 ден.

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:

  • бела
  • сонома
  • снежен храст

Димензија ( ширина, висина, должина)

149 , 6 х 40 х 80 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.