Код на продуктот: 4V MDF krem
Достапност: На залиха
8.590,00 ден.

Постојат повеќе варијанти на бои и избор на модели:

  • крем сјај
  • тобако-бел сјај

Димензија ( ширина, висина, должина)

70 х 28 х 157 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.