Код на продуктот: Trio KR90
Достапност: На залиха
5.690,00 ден.

Димензија ( ширина, висина, должина)

95 х 46 х 205 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.