Код на продуктот: Joy KLS
Достапност: На залиха
2.990,00 ден.

Димензија ( ширина, висина, должина)

57 х 47 х 56 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

*Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.