Код на продуктот: Joy VP
Достапност: На залиха
2.790,00 ден.

Димензија ( ширина, висина, должина)

95 х 35 х 20 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.