Код на продуктот: Душек Тоскана
Достапност: На залиха
5.850,00 ден.

Достапни опции

Состав:

- Бонел јадро

- Kovafoam пена

- Антиалергиски силиконизирани влакна

- Поликотон обвивка

- Високо квалитетна Wool навлака

- 3Д воздушна трака

Висина на душек: 22 см


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти