Код на продуктот: Тросед Хуго
Достапност: На залиха
33.490,00 ден.

Удобен и модерен тросед кој има екстра квалитетен механизам за спиење кој кога се отвара има простор од 190х140 см за спиење и со кој Ви следува екстра квалитетен душек за спиење.

Со својата димензија можете да го користите како двосед за спиење во Вашата омилена дневна соба.

Димензии 194х108х98 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа.

*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.
Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти