Код на продуктот: polica gent
Достапност: На залиха
4.490,00 ден.

Димензија

 27 х 200 х 25 см


Достапна боја - Само од моделите на фотографијата

*Лицето и корпусот на моделите се од иверка


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.