Код на продуктот: KOM2W6S
Достапност: На залиха
28.490,00 ден.

Димензија

42 х 166 х 124.5 см


Достапна боја - Само од моделите на фотографијата

*Лицето и корпусот на моделите се од иверка


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.