Код на продуктот: REG1D1W
Достапност: На залиха
9.810,00 ден. 10.900,00 ден.

Димензија

39.5 х 100.5 х 148.5 см


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.