Код на продуктот: Vitrina Ruso reg2w2d
Достапност: На залиха
13.950,00 ден. 15.500,00 ден.

Димензија

45.5 х 104 х 158.5 см


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.