Код на продуктот: komoda stela
Достапност: На залиха
14.990,00 ден.

Димензија 

180 х 97 х 41 см


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.