Код на продуктот: klub masa nica
Достапност: На залиха
10.341,00 ден. 11.490,00 ден.

Димензија

110х51х67 см


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.