Код на продуктот: visecka polica nica
Достапност: На залиха
5.990,00 ден.

Димензија 

140х34х21 см


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.