Код на продуктот: Боксспринг Смарт со фиоки
Достапност: На залиха
35.990,00 ден.

Достапни опции

Нова генерација на лежаи (Boxsprings) која изгледа многу модерно и лесно се вклопува во секој простр.

Лежајот Смарт на страничните делови има 4 фиоки кои Ви обезбедува простор за Вашата постелнина.

Во составот на лежајот добивате ултра квалитетен душек кој е изработен од џебни јадра, хр пена и 3 см мемори пена.

Навлаката на душекот е силвер протект, што штити од бактерии и влага.


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

* Димензии за простор за душек кои се изработуваат 

  • 200х140  
  • 200х160 
  • 200х180

* Можност за одбирање со 4 фиоки или со 2 фиоки


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти