Код на продуктот: Бокспринг Кан
Достапност: На залиха
26.000,00 ден.

Достапни опции

Класичен боксспринг кој е составен од 2 кутии кои во својот состав имаат душек од жичано јадро, а над нив има доста квалитетен  душек које изработен од џебни јадра, хр пена и 5 см мемори пена на горниот дел од душекот.

Душекот исто така содржи и квалитетна навлака за спиење од Алое Вера.

Во составот на лежајот има и ултра модерно узглавје со модерни штепови кои рачно се изработени.


Висина на душек: 27 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

Димензии за простор за душек кои се изработуваат 

200х140  

200х160 

200х180


 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти