Код на продуктот: Мега Софа Адриано
Достапност: На залиха
20.990,00 ден.

Мега софа Адриано изгледа елегантно, дава нова димензија во Вашата дневна соба со перфектната удобност и многуте перници кои придонесуваат за целосно да се впуштите во Вашата голема софа Адриано.

Со купувањето на софата Адриано ќе имате парче мебел кое за брзо време ќе Ви стане омилено место во Вашиот дом.


Димензии 289х115х70 см


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа

 *По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти