Код на продуктот: Лежај Адам
Достапност: На залиха
14.400,00 ден. 16.000,00 ден.

Лежајот Адам за неколку моменти, на многу едноставен начин ќе Ви пружи практичен и удобен простор за спиење со димензии од 200х160 см.

Многуте перници на овој тросед ќе придонесат за уште поголема удобност во седењето на троседот.

Под седечкиот дел на троседот имате простор (кутија за постелнина) која ќе Ви осигура додатен простор за Вашата постелнина.


* Можност за одбирање од преку 100 бои на штофови и еко кожа


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.
Слични продукти