Код на продуктот: Агол Фабио
Достапност: На залиха
22.490,00 ден.

Димензија: 263X205 D-90 H-70

Моделот има механизам за спуштање 


-          Моделот се изработува цел во една боја, нема опција за комбинација на основа, седечко и перници во друга боја

-          Не се изработува во еко кожа

-          Mоже да се прави и лева и десна гарнитурa


*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака. Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.