Код на продуктот: harmo 2kp
Достапност: На залиха
12.490,00 ден.

Боја: Кастело / Снежен храст / бела со дамар

Kант трака: 22 x 1 Иверка: 18 мм

Димензии: 100 x 50 x 220 см*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.