Код на продуктот: komoda grand
Достапност: На залиха
14.490,00 ден.

Димензија – 160 x 85 x 45 см

Боја – кастело / црно

Иверка – 18 мм*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.