Код на продуктот: komoda oktava
Достапност: На залиха
11.490,00 ден.

Димензија – 180 х 81 х 45 см

Боја – кастело / антрацит

Иверка – 18 мм*По купувањето ќе бидете контактирани од нашата доставна служба за дефинирање на термин за испорака.

Купените производи ќе бидат испорачани во најкраток можен рок.